slide5-2 slide4-2 slide3-2


طراحی وب سایت

طراحی وب سایت با استانداردهای مناسب، تاثیر مستقیمی بر درآمدزایی، بازاریابی، در دسترس بودن اطلاعات محصولات و افزایش هدفمند بازدیدکنندگان و بالا بردن ترافیک سایت شما دارد.


هوش تجاری


فرآیند تبدیل داده‌های خام به اطلاعات تجاری و مدیریتی که به مدیران سازمان کمک میکند تا تصمیمات خود را سریع‌تر و بهتر اتخاذ و بر اساس آن،عملکرد درست و سنجیده‌ای از خود نشان دهند.


بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یا Seo که پایه آن بر آنالیز کلمات کلیدی و قوانین سئو میباشد، کمک میکند تا سایت شما علاوه بر قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو، مخاطبان زیادی را جذب نماید.


تجارت الکترونیک

مزایای فروشگاه اینترنتی، در دسترس بودن در تمام روزها و ساعات شبانه روز، صرفه جویی در زمان، مقایسه سریع محصولات و تحویل کالای خریداری شده در مکان تعیین شده میباشد.

شبکه ای از شبکه ها، معمولا به عنوان اینترنت نامیده می شود که بزرگترین شبکه موجود در روی زمین می باشد. اینترنت تمامی WAN ها را به هم متصل می کند و می تواند به شبکه های محلی و شبکه های خانگی هم ارتباط داشته باشد. اینترنت از بسته پروتکل TCP / IP  استفاده می کند و IP  را به عنوان پروتکل آدرس دهی بکار می برد. امروزه، اینترنت به شکل گسترده ای از IPv4 استفاده می کند اما از آنجا که کمبود فضای آدرس ایجاد شده در نتیجه در حال مهاجرت از IPv4 به IPv6 می باشد.

اینترنت کاربران خود را قادر می سازد حجم زیادی از اطلاعات را در سراسر جهان به اشتراک گذاشته و یا به آنها دسترسی داشته باشند. همچنین از خدمات مختلفی مثل  وب جهان گستر (www)، پروتکل انتقال فایل (FTP)، ایمیل، پخش صوت و تصویر و غیره استفاده می کند. در سطحی بالاتر، اینترنت بصورت مدل کلاینت سرور کار می کند.

اینترنت از زیرساخت با سرعت بسیار بالای فیبر نوری بهره می برد. برای ارتباط بین قاره های مختلف، فیبرها در زیر دریا کشیده می شوند که به عنوان کابل ارتباطی زیردریایی شناخته شده هستند.

اینترنت به طور گسترده ای روی خدمات وب جهانی () با استفاده از صفحات لینک شده از نوع HTML مستقر شده و از طریق نرم افزارهای سمت کاربر که به عنوان مرورگرهای وب شناخته شده، قابل دسترسی هستند. هنگامی که یک کاربر درخواست یک صفحه کند (با استفاده از مرورگر وب موجود بر روی برخی وب سرورها در هر نقطه از جهان) وب سرور با یک صفحه HTML مناسب پاسخ می دهد و تاخیر ارتباطی بسیار کم است.

اینترنت خدمات بسیاری پیشنهاد می کند و در بسیاری از جنبه های زندگی درگیر است. برخی از آنها عبارتند از:

  • وب سایت ها
  • پست الکترونیک
  • پیام های فوری
  • وبلاگ نویسی
  • رسانه های اجتماعی
  • بازاریابی
  • شبکه
  • به اشتراک گذاری منابع
  • جریان های صوتی و ویدیویی

Back to top